Oferty pracy Praca w kraju Praca za granicą Forum Kandydat Pracodawca
Szukaj pracy:
OFERTY TYGODNIA:

ZAMIEŚĆ OFERTĘ PRACY

Zamieść
Stanowisko:IT PROJECT MANAGER
Branża:Inne (IT / Telekomunikacja)
Oferta zamieszczona:10 luty 2012
Oferta ważna:16 marzec 2012
Miejsce pracy:Warszawa (mazowieckie)
Firma:HAYS Poland Sp. z o.o.
Liczba wakatów:1
Forma zatrudnienia:Dowolna
System zmianowy:Dowolny
HAYS Poland Sp. z o.o. O firmie

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej, notowanej na giełdzie w Londynie, grupy HAYS plc i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa HAYS posiada 380 biur w 27 krajach w których łącznie pracuje ok. 8 300 specjalistów. HAYS jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Krakowie.

HAYS oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, executive search, Candidate Attraction Solutions oraz doradztwa HR. Cechą, która wyróżnia HAYS spośród konkurentów, jest unikalny system rekrutacji wysokiej klasy specjalistów w oparciu o podział na dywizje:

           HAYS Accountancy & Finance
           HAYS Construction & Property
           HAYS IT & Telecoms
           HAYS Manufacturing 
           HAYS Pharma & Healthcare
           HAYS Sales & Marketing
           HAYS Executive

System ten daje gwarancję dotarcia do pracowników najwyższej klasy. Umożliwia też najefektywniejsze dopasowanie procesu do wymagań pracodawców.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji bankowej,  poszukujemy kandydatów na stanowisko IT Project Manager, zainteresowanych zatrudnieniem  tymczasowym na okres 7 miesięcy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie, planowanie i nadzór nad realizacją projektów wdrożeniowych oraz zarządzanie zespołem projektowym.

Idealny Kandydat posiada minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, doświadczenie w prowadzeniu projektów , doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym, zna metodologię zarządzania projektami oraz bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim. Doświadczenie w pracy w instytucji finansowej będzie dodatkowym atutem.

Aplikuj Teraz

Strona główna | Praca w kraju | Praca za granicą | Kandydat | Pracodawca | Kalkulator wynagrodzeń | Pracodawcy A-Z | Agencje rekrutacyjne | Partnerzy | Kontakt


Projekt współfinansowany w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
PARP
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.